O nas

Jesteśmy profesjonalnym, dynamicznie rozwijającym się zespołem, który realizuje usługi graficzne. Wykonujemy projekty ulotek reklamowych, wizytówek, katalogów, teczek oraz ogólnej wizualizacji firmy w sieci internetowej. Realizujemy także projektowanie logotypów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykonywanych przez nas usług.


 WIZYTÓWKI 

Wizytówki to drobiazgi, które służą nie tylko łatwemu przekazywaniu danych adresowych, danych firmowych czy numerów telefonów, to także pretekst ku temu by pozostawić po sobie dobre wrażenie.
 BROSZURY, ULOTKI 

Aby firma zaistniała we współczesnym świecie bardzo ważne jest jej promowanie po przez reklamę. Bez tych działań firma jest zupełnie anonimowa a jej wyniki są zdecydowanie gorsze niż u konkurencji.

wizytówki
wizytówki

 PROJEKTOWANIE STRON 
 WWW 

Internet w ostatnich latach stał się bardzo ważnym źródłem zbytu dla wielu towarów i usług. Globalna sieć została doceniona za szerokie spektrum odbiorców, czyli potentatów oraz za ogromne możliwości w wyszukiwaniu partnerów biznesowych.

 LOGA I LOGOTYPY 

Znak firmowy to pierwszorzędna i bardzo ważna wizytówka przedsiębiorstwa. Każda firma powinna wyróżniać się oryginalnym, ciekawym i pomysłowym symbolem graficznym z którym będzie kojarzona w sposób automatyczny przez klientów.

strony www
strony www

 RENOWACJA LAPTOPÓW 
 I URZĄDZEŃ MOBILNYCH 

Podczas codziennych zmagań w pracy jak również w domu korzystamy z dobrodziejstw współczesnej techniki, która obdarowała nas tak wspaniałymi urządzeniami jak laptop, smartphone czy też tablet. Dlatego też otworzyliśmy się na potrzeby naszych klientów udostępniając usługę renowacji naszych ulubionych sprzętów codziennego użytku.

renowacja laptopów
 

 ZAMÓWIENIE MOŻNA 
 REALIZOWAĆ TELEFONICZNIE: 
602 714 110, 
 MAILOWO 
 LUB PRZEZ FORMULARZ 
 W ZAKŁADCE "KONTAKT".